Hotel BOLSON ***

Rodinný hotel Bolson s kapacitou 20 míst naleznete v centru města Desná v půvabném kraji Jizerských hor nedaleko soutoku Bílé a Černé Desné. Svou polohou je ideálním výchozím místem jak pro letní tak zimní turistiku. Hotel byl vybudován v roce 2007 v původní secesní vile, která byla postavena na počátku 20. stolení Annou Riedlovou.

Hotel je vhodný pro pořádání uzavřených společenských akcí a školení skupin do 20 osob. I při menším počtu návštěvníků je možné využít hotel pro uzavřenou společnost. Pohoda a klid rodinného hotelu Bolson je předurčena jak pro přátelský pobyt s kolegy či kamarády tak pro romantickou dovolenou strávenou ve dvou.

Ubytovaným dispozici společenská místnost s kuchyňkou.

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou se sociálním zařízením, telefonem a elektonickým trezorem. Parkování je možné na parkovišti v areálu hotelu. 

Dostupnost hotelu je velmi dobrá nejen autem, ale i vlakem a autobusem. Autobusová zastávka je vzdáleno pouhých 200m a vlaková 300m od hotelu. Přesvědčte se, že ať už dovolená, nebo jednodenní přespání pro vás bude příjemným zážitkem. Ten umocní kvalitní, útulné vybavení a hlavně rodinná pohoda našeho hotelu.

Virtuální prohlídka hotelu a okolí

Předpověď počasí

Počasí Desná v Jizerských horách - Slunečno.cz